Hakkımızda

Biz Kimiz?

Profesyonel Kadro

Size en iyi hizmeti vermek için deneyimli ve profesyonel eğitimli ekibimizin bulunduğu Emine Daşdemir Beauty Center güzellik salonu Gebze’de açıldı! Salon olarak kalite ve hizmetlerimize olan bağlılığımızla müşterilerimizin mutlu olmasını sağlamaktayız. Yılların verdiği tecrübe ve sürekli eğitim ile kendini işine adamış uzman kadromuz güzellik ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır. En iyi görünüme karar vermenize yardımcı olmaktan çok mutluyuz.

Neler Yapıyoruz?

Sizler için Cilt Bakımı kapsamında Medikal bakım, Hydramaster, Lifting, Dermapen gibi hizmetler, Epilasyon kapsamında Buz lazer ve İpek epilasyon hizmeti, Zayıflama(Bölgesel incelme) kapsamında ise Magic Crush, G5, Lenf drenaj ve pasif jimnastik hizmetleri sunuyoruz. Salonumuzda aynı zamanda profesyonel Makyaj ekibimizle birlikte Porselen makyaj, Kalıcı makyaj ve Microblading hizmeti sağlamaktayız. Bu hizmetlerin yanı sıra Kaş Laminasyon, Kirpik Lifting ve Kaş Tasarımı için de sizleri salonumuza bekliyoruz.

Ekibimiz

Emine Daşdemir

Burcu

Deniz

Selin

İlginç Gerçekler

Tıraş köpüğünüz bittiyse onun yerine saç kremi kullanabilirsiniz. Bu krem, tüylerinizi yumuşatarak tıraşı kolaylaştıracak ve bacaklarınızı da ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturacak.