Müşteri Memnuniyeti

Geri dönüşleriniz

Çok arkadaş canlısı bir ekip ve bakımımı yaptırmak bir zevkti. Sağladıkları hizmetlerden çok memnunum. Bu salonu aileme ve arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Fiyatlandırmaları rekabetçiydi ve çalışanları profesyoneldi.

Selma Hanım, Müşteri

Harika dinlendirici bir randevuydu, Teşekkürler! Personel ve hizmet kalitesi ile kanıtlandığı üzere Gebze’deki en iyi salon. Hizmetleri beni çok özel hissettiriyor. Buraya gelmekten her zaman zevk alırım, kesinlikle gelecekteki randevumu yeniliyorum.

Gülsüm Hanım, Müşteri

Tüm sorularım yanıtlandı, Emine hanım çok açık sözlü ve yardımseverdi. Hatta yaşadığım belirli bir sorun için bana özel indirim kampanyası bile sağladı. Bu salonda en iyi kaliteyi ve desteği alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Metin Bey, Müşteri

Cilt Bakımı hizmeti için bu salonu tercih ettim. Kullandıkları ürünlerin yüksek kaliteli olmasının yanında salonda ferah ve samimi bir ortam yaratılmış. Mükemmel bir ilgi! Artık buraya adımı yazarsanız sevinirim, sizden başkasına gitmeyeceğim 🙂

Burcu Hanım, Müşteri

Personeller şaşırtıcı derece ilgiliydi. Aynı gün randevu oluşturuldu, ayrıca pek çok işlevi destekleyen büyük bir hizmet sunumu sağladılar. Magic Crush Zayıflama seansı için geldiğim salondan, sonraki haftaya epilasyon yaptırmak için randevu oluştururken buldum kendimi.. Mükemmeldi, Emine hanıma ve ekibine bolca teşekkürler..

Serdar Bey, Müşteri

İnternet sitelerinde tüm hizmetler detayları, fiyatlarıyla mevcut. Şeffaf ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile ilerliyorlar. Gayet temiz ve kaliteli hizmet aldım. Randevu için aradığım andan itibaren ilgi ve alakalarıyla mükemmel olduklarını baştan kanıtlıyorlar.. Kesinlikle öneriyorum.

Nafiye Hanım, Müşteri

İlginç Gerçekler

Kirpikleriniz dümdüzse, metal kirpik kıvırıcınızı birkaç dakikalığına fönle ısıtın. Böylelikle kirpikleriniz daha kolay şekil alacak. Ayrıca suya dayanıklı bir maskara uygulayın.

GUZELHİSSET41” özel kodunuzla bizi arayıp tüm hizmetlerden %15 indirimli faydalanabilirsiniz 🙂