Makyaj

Profesyonel Makyaj

Porselen Makyaj Nedir?

Porselen makyaj, teni olabilecek en pürüzsüz forma ulaştırmanı sağlayan bir makyaj stilidir. Özellikle kusurlu, sivilceli ve lekeli teni aynı tonda buluşturmak ve cilt üzerindeki pürüzleri kapatmak için tercih edilen bu makyaj, özel gecelerin vazgeçilmezi diyebiliriz. Düğün, mezuniyet ve davet gibi spot ışıkların teni ortaya çıkardığı ortamlarda porselen makyaj ile geceye damganızı vurabilirsiniz.
Bunun yanında fotoğraf çekimine katılacağınız günler ya da makyajınızın tüm gün boyunca sizinle kalmasını ve asla bozulmamasını dilediğiniz zamanlarda da porselen makyajı tercih edebilirsiniz.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj, geniş renk skalalı pigmentlerin tek kullanımlık iğneler aracılığı ile derinin ikinci katmanına yerleştirilmesi işlemidir. Medikal makyaj olarak da bilinen uygulama, dövme işlemiyle çok karıştırılan işlemler olsa da aslında birbirlerinden farklıdırlar. Medikal makyaj cildin epidermis katmanına uygulanırken, dövme dermal tabakaya uygulanmaktadır.

Microblading

Microblading, kaşlarda daha dolgun bir görünüm kazandırarak ifadeyi güçlendirir. Microblading işleminde renk pigmentleri, cilt rengine uygun olarak kaşlara 3D kıl tekniği ile şekil ve dolgunluk vermektedir.

Hemen Keşfet!

Profesyonel Makyaj

Microblading

Porselen Makyaj

Kalıcı Makyaj

Neler Yapıyoruz?

GÜZEL HİSSETMEN İÇİN

CİLT BAKIMI

EPİLASYON

ZAYIFLAMA

MAKYAJ

KAŞ LAMİNASYON

KİRPİK LİFTİNG

#güzelhissediyorum senin de hakkın! Hemen bize mesaj bırak, seni biz arayalım!