Zayıflama

Zayıflama

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel zayıflama vücudunuzdaki istenmeyen fazla yağlar dan kurtulması sağlayan bir işlemdir.  Ultrasonik yüksek ses dalgalarıyla bölgesel zayıflama ile vücut şekillendirmede en etkili çözümdür. Vakumlu radyofrekans ve ultrasonik akım dalgaları ile vücudunuzun 4 ml altındaki yağ çepherini parçalayarak hızlı kilo vermenizi sağlayacak en etkili yöntemdir.

Lenf Drenaj

Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşımın hızlandırılması yöntemidir. Bu yöntemle damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır. Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflamada ve vücut sıkılaştırmada kullanılmaktadır. Lenf drenaj cihazı ile gerçekleştirilen yöntem, ayak parmak uçlarından başlayarak bel bölgesine ve hatta boyuna kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniğine dayalıdır.

Magic Crush

Sarkık cilt, lokalize yağ, fibrotik alan, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş ses dalgaları ile yağ yakma makinesidir. Ultrosonic dalga ile çalışan sistem yağ çeperlerini küçülterek incelme sağlamaktadır. Kilo vermek ve bölgesel olarak incelmek isteyen kişiler, bunun için yoğun diyetler ve düzenli spor gibi etmenleri hayatlarının bir parçası haline getiriyor. Ancak bu aşamada küçük müdahaleler ile birlikte bu sonuçların alınması da mümkün oluyor. Herhangi bir acı duymadan ya da çok uzun süreler olmadan incelme gerçekleşiyor.

Hemen Keşfet!

Lenf Drenaj

Magic Crush

G5 Bölgesel İncelme

Pasif Jimnastik

Neler Yapıyoruz?

GÜZEL HİSSETMEN İÇİN

CİLT BAKIMI

EPİLASYON

ZAYIFLAMA

MAKYAJ

KAŞ LAMİNASYON

KİRPİK LİFTİNG

#güzelhissediyorum senin de hakkın! Hemen bize mesaj bırak, seni biz arayalım!